Not signed in (Sign In)

Art Forum Vanilla

Links

Choose a language

Categories

Vanilla 1.1.2 is a product of Lussumo. More Information: Documentation, Community Support.

  •  
   CommentAuthorkatharsis44
  • CommentTimeAug 8th 2007 edited
   permalink# 1

  malarz z dużą dyszĄ ..!@

  Gerard Cierpiocy 

  •  
   CommentAuthorkatharsis44
  • CommentTimeAug 8th 2007 edited
   permalink# 2
  •  
   CommentAuthorkatharsis44
  • CommentTimeAug 16th 2008 edited
   permalink# 3

  Art. Galeria katharsis44 galerie Bydgoszcz

  Przekonani jesteśmy iż obrazy olejne oraz metaloplastyka jest w annałach historii, jednak przez nowoczesny transmiter którym stała się sieć www twórczość artystyczna na nowo się odradza oraz staje się szerzej zauważana.

  Praca artystów nie tylko pielęgnuje rolę natchnionego przekazu ale też może mieć wkład w życie codzienne. Wówczas praca twórcy ogranicza się do planu oraz zrobienia pospolitych obiektów codziennego użytku. Obiekty te w przeważającej mierze spieniężane są w odległych zamorskich krajach, dzięki internetowej Art. Galleries k44 Poland.
  Zaprawdę nie mało da się policzyć czy skategoryzować, jest dużo kształtów bytu, które pasożytują na uczuciach i estetyce. Między innymi należy do nich sztuka na którą złożone są takie specjalności jak malarstwo, płaskorzeźba, teatr. Poddając pracę artysty krytyce zazwyczaj trajkocze przez nas gust aniżeli mistrzowska fachowość, którą widzi do pewnego stopnia geniusz.
  Profesjonalna galeria w sieci globalnej nie będzie porządnie działać nie mając fachowego stanowiska reklamowego , przykładem którego może być magazyn z dziełami sztuki, plastyczne forum dyskusyjne również spis witryn o pokrewnej problematyce, np.: Webdirectory painting ściśle skoligacony z tematyką działalności artystów jak i szeroko absorbowanego rozsądku artystycznego.
  W wyniku impulsu i przedsiębiorczości kręgu artystycznego w dwutysięcznym czwartym roku zaistniała ekspozycja artystyczna o wymownej ksywce KATHARSIS czterdzieści cztery, która znaczy oczyszczenie przez pracę . Galeria przede wszystkim prezentuje eksponaty z takich dziedzin artystycznych jak rękodzieło artystyczne i malarstwo

  •  
   CommentAuthorkatharsis44
  • CommentTimeAug 16th 2008 edited
   permalink# 4

  Sklep art online galerii K44

  Byś geniuszem, malować obrazy to pierwszy etap w drugiej kolejności niezbędna jest reklama. Każdy nie tylko marszand obrazów powinien mieć sposobność zakupu pracy drogiego sercu artysty. Nasz sklep to ziści.

  Doskonale rozumiemy problem, że istnienie nasze podlega permanentnemu uporządkowaniu i nabiera rozpędu, zazwyczaj odczuwamy brak zdrowego rozsądku, w tych okolicznościach okazuje się, że nawet zupełny amator bezwarunkowo zmierza do wrażeń, które tworzy rzeźba - sculpture , jak i praca artysty. W oczywisty sposób odczuwamy nostalgię za sztuką i jej pożądamy.
  W roku 2004 zrodził się nietuzinkowy pomysł mający na celu reklamę malarstwa w minimalistycznym i maksymalistycznym znaczeniu. Wychodząc naprzeciw inicjatywie , jak i zapotrzebowaniu środowiska artystycznego udostępniamy wam art. sklep Internetowy trudniący się promocją artystyczną i handlem . W magazynie internetowym dostępny jest duży wybór dzieł artystów z różnych gałęzi sztuk plastycznych.
  Twórczość nowoczesna cechuje się tym, że nie można jej skategoryzować i umyka podejrzliwemu, zwykle jednak znudzonemu , jak i skomercjalizowanemu oku krytyki . Nareszcie uhonorowana zaszczytami Art. Wystawa k44 ma własny punkt sprzedaży, który wygląda jak malarstwo nowoczesne ...
  Zapewne nie jednemu zależy by przytulić się do czegoś wartościowego. Malarstwo jest domeną istnienia, która od prehistorycznych lat, jak bogini chodzi za istotą ludzką. Taka jest prawda i to za sprawą niej niekoniecznie wpadając w wielkie koszty możesz posiąść namiętnie dzieło sztuki, które uhonorujesz bardziej niż bliźniego swego. 

  • CommentAuthorNova23
  • CommentTimeJun 23rd 2014 edited
   permalink# 5
  Witam. Sklep internetowy sprzedający dzieła sztuki to fajny pomysł, lecz nie każdy może pochodzić po galerii ze względu na brak czasu. No ale niektórzy mogą z lampką wina pooglądać obrazy :) Moja znajoma zaczęła przygodę ze sztuką dlatego na urodziny kupiłam jej farby  :) Minę miała nieziemską to to były jej wymarzone farby akwarelowe :)
 

Copyright © 2007-2019 kat.Kara888
All rights reserved : Linki
Toplista stron