Not signed in (Sign In)

Art Forum Vanilla

Links

Choose a language

Categories

Vanilla 1.1.2 is a product of Lussumo. More Information: Documentation, Community Support.

• CommentAuthorkatkara
    • CommentTimeAug 12th 2007 edited
     permalink# 1

Podatek TychNowy - podatek pobierany we wcześniejszych fazach obrotu, inaczej podatek pogrzebowy. Wymagane Akta: Tic 1 , Tic 2, Tic 3. W układzie graficznym UNIX bez CR.
    Jeśli Twój rachmistrz zamarzł podczas pracy, to najprawdopodobniej z powodu Twojej graficznej karty woźnicy.
    Należy zredukować przyspieszenie graficzne albo zastosować nową wersję woźnicy.
    Pouczenie: ©
    Jest dużo materialnych Ja, zajmujących się produkcją konserw. Należy konserwować pewną listę problemów specyficznych, wobec każdej jednostki.

Literatura wiersze poezja

•  
      CommentAuthor芸術家
     permalink# 2
    1. 散文のよい装備非常に
    2. コラージ 61x61
      金属

•  
      CommentAuthorkatharsis44
     permalink# 3
    No nareszcie cię olśniło

To nie żadna miłość zostałaś zwyczajnie oszukana to wszystko. Ty byś harowała jak wół, ja bym leżał. Źródełko rodzinne się kończy, ktoś musi na mnie pracować. Na same papierosy i kawę przepuściłbym ci całą pensję, a dziecko? Dziecko by umarło z głodu!

Top paing keywords:
    1. car insurance quotes
    2. Donate car
    3. car insurance quotes
    4. Adverse Credit Remortgage

Jaka totalna wolność …, no „ściema kompletna”, nie słyszysz tego kity?!

Myślałaś, że kogo podsunie ci "Grzychui", debil może podsunąć tylko debila!

Można zarobić ale trzeba być mocnym w gębie, dobrze kłamać i wiedzieć jak naciągać ludzi.

Top paing keywords:

1. Benchmark Lending
    2. Cheap Conference Calling
    3. austin dwi attorney
    4. Consolidate Loan Student

Ha, ha, ha … łatwo to sprawdzić , dziecku zamiast dać jeść powiedz, że jak się wsłucha w brak głodu, to będzie żyło energią Słońca ..!

Nie wiem, czy wy macie wszyscy z garem, dajecie sobie robić „w Mózgu wodę”?! Sama wiesz..?

Masz szczęście, że rodzina nalała ci oleju do głowy..., ładnie byś wyglądała?!

Taki dobry ród ... , a w domu mąż kaleka. Wstyd jak cholera, w pracy, wśród kolegów. No toć to kuriozum !

Cały leży dzień, żołądek go boli ... Spala papierocha, żłopie mocną kawę, spać nie może i on nie wie dlaczego?!

Nie ma sił łoża ścielić, garów zmywać... , nie bawi się z dzieckiem, dziecka nie kocha, dziecko doprowadza go do nerwicy. „Skopcił” całą pensję, głodne dziecko głodne trza na wódkę a on nie wie dlaczego wyłączyli prąd? Do roboty „kutasie”! Nie udawaj kaleki i przestań pieprzyć o Słońcu, gadającej księdze i wychodzeniu z ciała!

Idź na ulicę i zapytaj się kogoś czy pan, pani wychodzi z ciała, murowany szpital psychiatryczny.

Top paing keywords:

1. car quote

2. automobile insurance quote

3. mortgage rate quote

4. Alicante Airport Car Hire

Nie wiem, czy ty jesteś aż taka głupia, że dajesz się nabijać w butelkę. A podobno jesteś wykształcona?! Nie widzisz, że zwyczajnie kłamię. Wszystko polega na tym, żeby czerpać korzyści . Dobrze, że w porę cię olśniło!

Ja swojego dziecka nie chcę mieć ...  Z gówniarzem nie zamierzam się mordować.

Nie kontaktuj się ze mną więcej. Nie chce mi się dłużej robić z ciebie wała. Mam tu pewną ofiarę na oku pewnie wypali, głupia jak but!

Radzę ci znaleźć zamożnego profesora z dobrego rodu, no chyba że strasznie cię gniecie, to mogę ci ze dwa razy ulżyć w ramach zadośćuczynienia.

------------

Jareczku przyjedź do mnie

Jareczku przyjedź do mnie, jestem na krawędzi życia i śmierci …

Koniec

Top paing keywords:

1. Benchmark Lending
    2. Cheap Conference Calling
    3. austin dwi attorney
    4. Consolidate Loan Student

Copyright © 2007-2019 kat.Kara888
All rights reserved : Linki
Toplista stron